Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir

KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir 3 yıl, 2 ay önce #291

Eski sitem için yüklediğim dosyaları sunayım dedim sizlere arkadaşlar. Soru çözümleridir. Oldukça yararlı olacaktır. Bölüm bölümdür.

İsterseniz indirebilirsiniz (Download'a tıklayın), isterseniz de izleyebilirsiniz. (Play'a tıklayın)

1. bölümü indirmek için tıklayın...

2. bölümü indirmek için tıklayın...
  • Koral
  • Özel Üye
  • Türkçe Öğretmeni
  • Gönderiler: 1787
  • 
Facebook.Com | Kpss Hazırlık Sayfamızı Beğenin Soru Cevap Furyasına Katılın
Son Düzenleme: 3 yıl, 2 ay önce Düzenleyen Koral.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: nilgün23

Cvp: KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir 2 yıl, 11 ay önce #3789

Matematikte Video Anlatımı İyi İzlemek Gerek . Çünkü Video Anlatıma Baglı kalınırsa başarısız olursunuz.konuyu anlayıp mutlakki oturup kendı sorularınızı üretip çözmenizde şarttır
  • muhammed006
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 36

Cvp: KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir 2 yıl, 11 ay önce #3827

Gerçekten mükemmel bir kaynak , ellerin dert görmesin.
Matematik okumayla değil görmeyle alakalıdır bir konuyu ne kadar iyi bilsenizde o sorudaki ince detayı göremediyseniz yapamazsınız bunun için görsel kaynak önemli bir yer tutar
  • EcLeL
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 30

Cvp: KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir 2 yıl, 10 ay önce #3898

gerçekten güzel bir paylaşım.öncelikle teşekkür ederim.eskiden bu tarz hiç bir anlatım yoktu.birilerinden yardım isterdik şimdi sesli hatta görüntülü anlatımlar bile mevcut
  • diray67
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 30

Cvp: KPSS Matematik Videolu Anlatım İndir 2 yıl, 3 ay önce #9476

Çok faydalı bir paylaşım indirip izleyin ve bilgisayarınız'da bulunsun elinize sağlık.
  • valor1n
  • Tecrübeli Üye
  • Gönderiler: 42
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.52 saniye

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir. 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise bize ulaşınız. E-mail: guncoders@gmail.com